Nasza absolwenta Savannah, potrzebuje pomocy

data: 04.02.2019, 20:18 | autor: Redakcja | kategorie: Aktualności

Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Nasza absolwentka Savannah Posyłek, dziewczyna, która kilka lat temu siedziała w tych samych ławkach co Państwa dzieci, która pomimo wielu trudności, zawsze dzielnie stawiała czoła przeciwnościom, potrzebuje naszej pomocy.

Savannah urodziła się z niewykształconą prawidłowo krtanią. Po wielu operacjach nauczyła się mówić. Wszyscy nauczyciele pamiętają jej charakterystyczny głos. W lipcu ubiegłego roku zachorowała, straciła przytomność, doszło do zatrzymania krążenia. Po pięciu dobach wybudziła się ze śpiączki, ale doszło do uszkodzenia ośrodkowego układu nerwowego. Nie może mówić, poruszać się, jest karmiona przez sondę. Konieczna jest natychmiastowa rehabilitacja, aby mogła wrócić do sprawności. Jest też możliwość operacji rekonstrukcji krtani, aby mogła mówić.

Wraz ze wszystkimi nauczycielami postanowiliśmy od jutra, tj. wtorku do piątku, zorganizować zbiórkę pieniędzy. Wolontariusze z naszej szkoły będą codziennie zaglądać do klas z puszkami, a już jutro w czasie balu będziecie Państwo mogli wesprzeć naszą akcję. Bardzo prosimy o otwarcie serc i wsparcie zrozpaczonej rodziny Savannah.

Poniżej wklejamy link i zapraszam do przeczytania zamieszczonych tam informacji.

ABY MOJA CÓRKA WRÓCIŁA DO ŻYCIA…