Ważne informacje

data: 23.03.2020, 09:21 | autor: Redakcja | kategorie: Aktualności

Szanowni Państwo,

Od 16 marca 2020 r. zostały zawieszone zajęcia dydaktyczne we wszystkich szkołach w Polsce. Już wiemy, że kwarantanna została przedłużona do 10 kwietnia 2020 r. W tej chwili intensywnie pracujemy nad zorganizowaniem zajęć online dla Państwa dzieci.

Na czas pozostania w domach MEN dostosował przepisy do nauczania zdalnego i już od 25 marca 2020 r. będziemy mogli realizować podstawę programową i kontynuować nauczanie wszystkich naszych uczniów.

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa za organizację zdalnego kształcenia odpowiada dyrektor szkoły. W tym tygodniu zostaną Państwo poinformowani o tymczasowym planie na czas zdalnego nauczania.

Zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja jest bardzo trudna i chyba nie jesteśmy sobie wyobrazić co przeżywają dzieci odcięte od rówieśników i niejednokrotnie bombardowane wiadomościami o kolejnych chorych na COVID – 19. Wiemy też, że nie jest łatwa praca zdalna z domu i jednoczesne zajmowanie się dziećmi. Przygotowując zajęcia dla naszych uczniów bierzemy pod uwagę ich możliwości psychofizyczne jak i zalecenia lekarzy związane z przebywaniem dzieci przed ekranami.

Bardzo liczymy na Państwa wsparcie i również oferujemy nasze. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu przez dziennik elektroniczny Librus. To wyjątkowy czas dla nas wszystkich.

Życzymy dużo spokoju i zdrowia

Dyrektor szkoły wraz z Gronem Pedagogicznym