Zaproszenie na Jasełka szkolne

data: 29.11.2018, 12:06 | autor: Redakcja | kategorie: Aktualności

Szanowni Państwo,
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia…
W tym roku wspólnota naszej Szkoły wraz z Fundacją Maxima Dzieciom pragnie zaprosić Państwa na niezwykły spektakl teatralno-muzyczny w odsłonie bożonarodzeniowej, który odbędzie się 18 grudnia 2018r. o godzinie 17.00. w Klubie Politechnik.

W tym szczególnym czasie pragniemy dzielić się z innymi dobrem i miłością. Stąd pomysł, aby nasz występ był okazją do udzielania pomocy i wsparcia dzieciakom chorym na cukrzycę. W najbliższych dniach będzie można nabyć cegiełki na nasz spektakl w cenie od 10zł. Można je zakupić u Pani Agnieszki Nejman codziennie rano od godziny 7.40 do 8.15, w trakcie przerw lub po godzinie 13.30 u naszych wolontariuszy i przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Podczas spektaklu będzie można też złożyć dobrowolną darowiznę do puszek.
Całkowity dochód przekazany zostanie Fundacji Maxima Dzieciom z przeznaczeniem na zakup pomp insulinowych dla dzieci chorych na cukrzycę. Bardzo liczymy na Państwa pomoc i wsparcie.
Pragniemy by w tym szczególnym czasie byli Państwo z nami, by wspólnie świętować i cieszyć się radością płynącą z tajemnicy Bożego Narodzenia.
Serdecznie zapraszamy Rodziców, Dziadków, całe Rodziny…
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkół de La Salle