Szkoła de La Salle wspiera Ukrainę

Zbiórka na rzecz potrzebujących z Ukrainy.

Wolontariusze z naszej szkoły, współpracujący z Fundacją Maxima Dzieciom, zwracają się do uczniów, rodziców/opiekunów prawnych oraz grona pedagogicznego i pracowników administracyjnych Szkoły Podstawowej im. św. Jana de La Salle o wsparcie zbiórki na rzecz potrzebujących z Ukrainy.

W dniach 01.03-18.03.2022 r. na terenie naszej szkoły odbędzie się zbiórka:
- artykułów spożywczych o długiej dacie ważności (kasza, olej, ryż, mąka, konserwy, woda butelkowana, słodycze, itp.)
- artykułów chemicznych i środków czystości (mydło w płynie, proszek do prania, szampony, itp.)
- kocy i śpiworów – nowe lub używane (w dobrym stanie i czyste)
- materiałów opatrunkowych – bandaże, opatrunki
- nienarkotycznych leków i środków przeciwbólowych

Wolontariusze będą odbierać powyższe artykuły od uczniów - codziennie w wyznaczonych godzinach, można również dostarczyć bezpośrednio do koordynatora zbiórki.

Bardzo prosimy, jeśli jest to możliwe o dostarczenie w/w artykułów w kartonach – będzie nam zdecydowanie łatwiej przetransportować dary do siedziby Fundacji Maxima Dzieciom:-)