Klocki konstrukcyjne

Uczniowie klas 1-3 w czasie zajęć w szkolnej świetlicy biorą udział w projekcie ,,Laboratoria Przyszłości”. Dzięki tej inicjatywie mogą rozwijać swoje kompetencje w dziedzinie nauki, techniki i sztuki. Podstawą sukcesu są: skupienie i precyzyjne działanie. A oto rezultaty wyśmienitej zabawy klockami:

Świetlica pionu starszego również korzysta z kloców, które zostały zakupione z projektu #LaboratoriaPrzyszłości        #LaboratoriaPrzyszlosci
Budowanie i konstruowanie sprawia naszym uczniom dużo radości!

Budowanie z klocków konstrukcyjnych daje prawie nieograniczone możliwości. Wyobraźnia naszych podopiecznych rośnie z każdą chwilą zabawy. Kreatywność i zabawa idą równo w parze, dlatego klocki są tak chętnie wykorzystywane przez naszych uczniów. 

Czas szybko ucieka przy wspaniałej zabawie! Ach te klocki. Dostarczają nam tyle zabawy i radości! Kreatywność i fantazja! Zabawa i nauka! Szkoda, że rok szkolny tak szybko się kończy. Będziemy tęsknić za wspólną zabawą.

Klocki konstrukcyjne otrzymaliśmy w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Skip to content