Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Dzisiaj w ramach obchodów Dnia Tabliczki mnożenia klasa  5 i 6 wyruszyła przepytać przypadkowych przechodniów z tabliczki mnożenia. Celem akcji było propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Miało ono zachęcić do przypomnienia i utrwalenia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób.

Nasi uczniowie bardzo zaangażowali się w akcję. Przyniosła im ona dużo radości i dobrej zabawy.

Odpytywaniom nie było końca… Nie umknął nawet Dyrektor

Młodzi egzaminatorzy dotarli również do klasy 3 .

Po powrocie   klasy 4-6 spotkały się na sali gimnastycznej  , gdzie czekały na nich zadania

Więcej o Naszej akcji będzie można usłyszeć w poniedziałek o pełnych godzinach od 9 do 16 w radio RMF FM Częstochowa. Nasi uczniowie udzielali wywiadów i dzielili się swoimi emocjami, relacjonując całe wydarzenie.

Szczególne podziękowania za możliwość skorzystania z logo, certyfikatów, kart do zabaw dla Wydawnictwa Kart Grabowskiego. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tej 12 edycji i możliwość czerpania inspiracji ze strony https://www.wmtday.org/pl