Wspominamy FESTYN

13.05. 2023r. w Szkole Podstawowej im. św. Jana de La Salle odbył się festyn rodzinny połączony z obchodami 25 – lecia szkoły. W trakcie festynu odbyło się wiele atrakcji: nauka pierwszej pomocy, prezentacja strojów oraz wozu strażackiego przez strażaków z Centralnej Państwowej Szkoły Straży Pożarnej, zabawa na dmuchańcach, brokatowe tatuaże, bumper ball – szczególnie atrakcyjny dla nastolatków, zamykanie dzieci w bańce mydlanej oraz wariacje bańkowe, występ profesjonalnej pary tanecznej ze Szkoły Tańca Dobrowolscy, popis taneczno- akrobatyczny zespołu SPLOT, popisy artystyczne uczniów szkoły, aukcja prac plastycznych dzieci, bajka w języku angielskim, grill, wata cukrowa, kawiarenka, mecz piłki siatkowej rodziców oraz zawody sportowe dla dzieci i rodziców i oczywiście loteria fantowa. Na holu szkoły została zorganizowana wystawa zdjęć i kronik szkoły z 25 lat pracy placówki. Przy pięknym napisie 25 lat Szkoły Podstawowej im. św. Jana de La Salle można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z uroczystości. Całości dopełniła wymarzona pogoda i wspaniały nastrój oraz na pożegnanie wspólny śpiew dzieci i rodziców.