Trwa rekrutacja do klas <span class="rekrutacja" style="font-size:24px">0</span> i <span class="rekrutacja" style="font-size:24px">1</span> oraz pozostałych na rok szkolny 2023/2024

Trwa rekrutacja do klas 0 i 1 oraz pozostałych na rok szkolny 2023/2024

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko:

• Zdobyło wszechstronną wiedzę
  • Szybko i bezstresowo nauczyło się języka angielskiego,
  • Poznało jeszcze jeden współczesny język europejski (do wyboru: j. hiszpański, j. niemiecki lub francuski – 4h tygodniowo),
  • Miało możliwość rozwijania swoich pasji – muzyka, karate, zajęcia sportowe, zajęcia plastyczne, szachy prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów,
  • Było wychowane w atmosferze najważniejszych wartości, we wspólnocie, z poszanowaniem godności i indywidualności
  • Zdobyło umiejętności współpracy w grupie
  • Bezpiecznie i owocnie spędzało czas do 17.00 w świetlicy szkolnej bawiąc się, ćwicząc w sali gimnastycznej lub rozwijając swoje pasje na Akademii Małego Architekta

TO JESTEŚMY WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Szkoła im. św. Jana de La Salle w Częstochowie (której patronem jest św. Jan de La Salle – oficjalny patron nauczycieli)  to chrześcijańska szkoła z wieloletnią tradycją w nauczaniu i wychowaniu dzieci i młodzieży.

W naszej szkole realizujemy system nauczania oparty na zasadach i wartościach chrześcijańskich przygotowując do sakramentów świętych.

Nasi nauczyciele to specjaliści w swoich dziedzinach z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Duży nacisk kładziemy na naukę języków obcych. Dzieci codziennie mają zajęcia z j.angielskiego.

W szkole obowiązuje jednolity strój szkolny oraz do zajęć wychowania fizycznego. Szkoła zapewnia ciepłe posiłki  przygotowywane na miejscu, wyjścia do instytucji kulturalnych (filharmonia, teatr), organizuje spotkania związane z aktualnym kalendarzem (bal karnawałowy, rekolekcje, Wigilia).

W szkole jest codzienna opieka medyczna. Szkoła mieści się w centrum miasta, dzieci do dyspozycji mają plac zabaw znajdujący się w zabytkowym parku.

Świetlica czynna jest do godz. 17.

Zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego pod numerem tel. 34 3247248 w godzinach 8-14.

Dokumenty do pobrania i wypełniania (potrzebne podczas rekrutacji) znajdą Państwo tutaj.