Karta rowerowa

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować, społeczności naszej lasaliańskiej szkoły i nie tylko,9 wspaniałych uczniów z klasy 4,którzy w dniu 19 czerwca zdali egzamin na kartę rowerową. Nasi uczniowie po dziesięciu miesiącach intensywnej nauki przepisów ruchu drogowego, prawidłowego rozpoznawania znaków drogowych oraz zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przystąpili do pierwszego w życiu egzaminu, dzięki któremu bez opieki osoby pełnoletniej mogą być pełnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego. Nie byłoby to możliwe gdyby nie współpraca rodziców uczniów, wychowawcy klasy 4 oraz  nauczyciela z zaprzyjaźnionej z naszą szkołą-SP nr 48Serdecznie gratulujemy  i życzymy bezpiecznych wycieczek rowerowych oraz tylu powrotów co wyjazdów.