Bez kategorii
Uczniowie naszej szkoły którzy zakwalifikowali się do II stopnia Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego

Jest nam niezmiernie miło przedstawić listę uczniów, którzy zakwalifikowali się do II stopnia Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wykaz uczniów, którzy uzyskali kwalifikację do drugiego stopnia Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Polskiego:

1. Magdalena Haba

Wykaz uczniów, którzy uzyskali kwalifikację do drugiego stopnia Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Hiszpańskiego:

1. Maria Urbańska
  2. Adam Bera

Wykaz uczniów, którzy uzyskali kwalifikację do drugiego stopnia Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Historii:

dla uczniów szkół podstawowych woj. Śląskiego

1. Jan Sośniak

Wykaz uczniów, którzy uzyskali kwalifikację do drugiego stopnia Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Języka Angielskiego:

1. Magdalena  Haba

Wykaz uczniów, którzy uzyskali kwalifikację do drugiego stopnia Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z  Biologii:

1. Zuzanna Grzywaczewska