I Turniej Szachowy o Puchar Skry

W niedzielę, 3 grudnia, w siedzibie Klubu Sportowego Skra Częstochowa, przy ulicy Loretańskiej , wzięliśmy udział w I Turnieju Szachowym o Puchar Skry Częstochowa z okazji reaktywacji Sekcji Szachowej Skry.

W zawodach wzięło udział 36 zawodników. Naszą szkołe reprezentowali: Eryk Plebanik, Grzegorz Lauks i Marek Lauks.

Zawody rozegrano systemem szwajcarskim, na dystansie 6 rund, tempem 15 minut + 15 sekund za posunięcie.

Eryk rozegrał świetne zawody! Z dorobkiem czterech zwycięstw i dwóch remisów,  wywalczył drugie miejsce i Puchar Skry Częstochowa !!!

Grzegorz zajął trzynaste a Marek dziewiętnaste miejsce!

Eryk wywalczył również czwartą kategorię szachową a Marek kategorię piątą!

Gratulujemy!

Link do strony zawodów z wynikami: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_8152/final_standings&6.html

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim naszym reprezentantom za sportową postawę i godne reprezentowanie Naszej Szkoły.