Aktualności
Święto Jana Chrzciciela de La Salle – 15 maja – patrona naszej szkoły

Święto Jana Chrzciciela de La Salle – 15 maja – patrona naszej szkoły

Na tę uroczystość Brat Superior Generalny Robert Schieler oraz Brat Prowincjał Artur Skoczek złożyli całej Rodzinie Lasaliańskiej serdeczne życzenia sił potrzebnych do realizacji misji św. Jana de La Salle, patrzenia na codzienność z optymizmem szczególnie w tym trudnym okresie „ To czego szukam jest już tutaj…. Zaczynamy patrzeć na historię nie jako na zbiór wydarzeń, który przeszkadza nam w rzeczach „ koniecznych” do zrobienia. Widzimy czas w świetle wiary w Boga historii. Widzimy to w jaki sposób wydarzenia tego roku, szczęśliwe czy nie, nie są jedynie zbiegam okoliczności, lecz twórczymi rękami Boga, który pragnie naszego wzrostu i dojrzewania.”

782 thoughts on “Święto Jana Chrzciciela de La Salle – 15 maja – patrona naszej szkoły

Comments are closed.

Skip to content