Aktualności
Kolejny sukces szkoły.Będziemy mieć „ Zieloną Pracownię”

Kolejny sukces szkoły.Będziemy mieć „ Zieloną Pracownię”

Nasza szkoła wzięła udział w VII edycji konkursu „ Zielona Pracownia _ Projekt 2021” organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Na konkurs wpłynęły 173 projekty. Projekt naszej szkoły pt.„ Podziemne perły Jury” został nagrodzony i wybrany do realizacji. Konkurs polegał na przedstawieniu projektu pracowni do nauk przyrodniczych.
Pracowania w swoim charakterze będzie nawiązywać do jaskini wpisując się w zainicjowany przez
Międzynarodową Unię Speleologiczną Rok Jaskiń i Krasu, w myśli hasła tegoż roku „Odkrywać,
rozumieć i chronić”. W pracowni planowane jest prowadzenie zajęć multimedialnych z nauk
przyrodniczych.

4 317 thoughts on “Kolejny sukces szkoły.Będziemy mieć „ Zieloną Pracownię”