Konkursy

Medale indywidualne

W dniu dzisiejszym odbyły się Mistrzostwa Częstochowy w Pływaniu w ramach Igrzysk Młodzieży Szkół Podstawowych.
 
W konkurencjach indywidualnych medale zdobyli
1 miejsce Adrian Adrjanowicz ( 100m styl zmienny)
3 miejsce Blanka Borowiecka ( 50m styl motylkowy)
3 miejsce Jakub Jaworski ( 50m styl dowolny)
 
Skład naszej reprezentacji szkolnej:
Blanka Borowiecka (8b), Maja Zygoń ( 8c), Szymon Cencora (8a) , Franciszek Macionczyk (8a), Maciej Małek (8a), Jakub Matlingiewicz (8a), Adrian Adrjanowicz (8b), Filip Stryjewski ( 8b), Jakub Jaworski ( 8c), Dawid Kleszczewski (8c).
Opiekun drużyny -Karolina Grabowska Skóra
 
 Gratulujemy naszym uczniom!!! 

Zwycięzcy

Drugie miejsce w sztafecie 8x50m ( styl dowolny – chłopcy )  Szymon ,Kuba M, Franek, Maciek, Adrian, Filip, Kuba J,Dawid – ogromne  za wspaniałą rywalizację.

Sukcesy w pływaniu

SP im św. Jana de La Salle WICEMISTRZEM w pływaniu drużynowym (chłopcy) w Częstochowie.

Gratulujemy drużynie która po zsumowaniu punktacji w konkurencjach indywidualnych i  sztafecie zdobyła puchar oraz medale.

Nasi medaliści- Wicemistrzowie!!! Adrian Adrjanowicz, Szymon Cencora, Jakub Jaworski, Dawid Kleszczewski Franciszek Macionczyk, Jakub Matlingiewicz,Maciej Małek, Filip Stryjewski. Bo w DRUŻYNIE  jest SIŁA.

Opiekun grupy:Karolina Grabowska-Skóra

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2020/21

Marysia Moczarska z 8a ..... mistrzem

Konkurs fotograficzny

Pragniemy poinformować wszystkich Państwa o sukcesie naszej uczennicy w konkursie fotograficznym – Brawo Ola. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy

Certyfikaty Cambridge

Dziś 21.09.2021 uczniowie naszej szkoły odebrali certyfikaty Cambridge. Piękne wyniki. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów;)

Golfistka - Marysia

Marysia z klasy 7a jest dobrze zapowiadającą się golfistką. Od kilku lat bierze udział w turniejach golfowych odnosząc sukcesy. W ubiegłym sezonie triumfowała w rankingu podsumowującym cykl kilkunastu turniejów. Została dostrzeżona przez trenera Kadry Narodowej i od tego sezonu jest jej członkiem. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy

Marysia z klasy 7a jest dobrze zapowiadającą się golfistką. Od kilku lat bierze udział w turniejach golfowych odnosząc sukcesy. W ubiegłym sezonie triumfowała w rankingu podsumowującym cykl kilkunastu turniejów. Została dostrzeżona przez trenera Kadry Narodowej i od tego sezonu jest jej członkiem. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy

VII Powiatowy Konkurs Literacki „Świat wykreowany” – I miejsce Matyldy

To właśnie niezwykła wyobraźnia,kreatywność,wytrwałość oraz talent pisarski byly czynnikami,dzięki którym Matylda z klasy 7a ze swoim opowiadaniem o tematyce detektywistycznej zajęła I miejsce w VII Powiatowym Konkursie Literackim „Świat wykreowany”
Życzymy dalszych sukcesów

Nauczyciel prowadzący:Agnieszka Rosikoń

VII Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny „Barwy Jesieni Na Jurze”

Pracowitość,wytrwałość,zaangażowanie,pasja i talent okazały się kluczem do sukcesu dla ucznia klasy 7a, Filipa Książka-jego nazwisko znalazło się wśród nagrodzonych uczestników VII Międzypowiatowego Konkursu Plastycznego „Barwy Jesieni na Jurze” zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Poraju.
Filip zajął 3 miejsce.Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy:-)

Rodzinny Konkurs na Ozdobę Wielkanocną

11 marca 2021r. uczniowie klas 0 – 3 naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym związanym ze zbliżającymi się świętami. W ramach zajęć pozalekcyjnych  tym razem ozdabiali pisanki  błyszczącymi cekinami i projektowali  obrazy z użyciem akcentów wielkanocnych. Wszyscy biorący udział otrzymali upominki: kredki, mazaki lub czekoladowe lizaki w kształcie zajączków.  Prace uczniów do dziś zdobią ściany świetlicy szkolnej.

Skip to content