Aktualności
Akademia Małego Architekta

Akademia Małego Architekta

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało swoje umiejętności w Akademia Małego Architekta Serdecznie zapraszamy. Architektury można się uczyć już od 6. rokużycia. Na warsztatach dzieci uczą się pojęcia perspektywy, cieniowania, proporcji i myślenia przestrzennego. Będą zajmować się rysowaniem, malowaniem, rzeźbieniem, modelowaniem i tworzeniem planszy architektonicznych. Zajęcia wspierają artystyczny rozwój i ćwiczą umiejętności plastyczne. Manualny rozwój ręki, osiągnięcie dokładnej, pewnej kreski, mistrzowskie rysowanie w perspektywie. Do tego potrzeba dobrych warunków, lat pracy i ćwiczeń. Akademia Małego Architekta to profesjonalne zajęcia warsztatowe w niewielkich grupach. Nauka odbywa się pod okiem architektów. Zajęcia są bardzo przyszłościowe i rozwojowe. Dzieci poznają rówieśników, którzy mają podobne zainteresowania. Każdy z naszych kursantów otrzymuje teczkę na prace, aby poczuć się jak prawdziwy architekt a po zakończeniu rocznego kursu – dyplom! Wszystkie materiały zawarte są w cenie kursu. Jeżeli planujesz zdawać do Liceum Plastycznego to proponujemy rozszerzony wariant. W tym roku wszyscy Nasi kursanci zdających do częstochowskiego i krakowskiego liceum plastycznego dostali się zajmując wysokie miejsca rankingowe. Nie musisz być kandydatem do liceum plastycznego żeby brać udział w tych zajęciach!

 

Wariant dla kandydatów do szkół plastycznych jest rozszerzony o zagadnienia, które pojawiają się na egzaminie wstępnym, czyli: -martwe natury ołówkowe, martwe natury malarskie (farby akrylowe lub plakatowe) rzeźba w glinie historia sztuki

W roku szkolnym 2021/2022 zajęcia będą odbywać się również w sobotę.

 

If you don’t speak Polish you can join to most of ours hobby courses. Send a message and we we will write to you which of the current groups are available in English.

19 390 thoughts on “Akademia Małego Architekta