Talenciaki

Nasza Szkoła bierze udział w akcji Lidla „Szkoła pełna talentów”. Szczegóły akcji znajdują się w linku www.lidl.pl/szkoly
Celem akcji jest wsparcie szkół pomocami dydaktycznymi. Szkoły mogą odbierać ten sprzęt za zebrane Talenciaki.🏐🏓📋
Po krótce wygląda to tak:
1. Robimy zakupy w Lidlu od 5 września do 13 listopada 2022 r.2. Za zakupy w kwocie 50 zł. zawierające jeden owoc lub warzywo🫑🍉🍋🍓🍎 Klient otrzymuje Talenciaki od pracownika sklepu wraz z paragonem. W przypadku zakupów przy kasie samoobsługowej, Klient powinien odebrać Talenciaki u asystenta kas. Z akcji wyłączone są niektóre produkty, mi.in. alkoholowe i tytoniowe.
3. Jak przekazać Talenciaki szkole? Są trzy sposoby:
    Zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku.    Wejść na stronę szkoly.lidl.pl i tam przepisać kod alfanumeryczny.    Przekazując Talenciaki fizycznie danej szkole do specjalnie przygotowanego pudełka w sekretariacie lub do wychowawców 
4. Szkoła zamienia Taleciaki na sprzęt – im więcej Talenciaków tym więcej pomocy możemy wybrać lub otrzymać bardziej wartościowe sprzęty.
Gorąco prosimy o wsparcie . Czekamy na każdy Talenciaki dla naszych uczniów.
Dziękujemy 🥰
Link do naszej szkołyhttps://szkoly.lidl.pl/VoucherDonation/grant?partyId=85500017845

Skip to content