Konkurs “Dary Jesieni”

Dzisiaj w naszej szkole odbyło się wręczanie nagród Konkursu Plastycznego ,,Dary Jesieni”. Odbywał się on w dwóch kategoriach wiekowych. Do konkursu zgłoszono około 100 prac, z których wyłoniono: w kategorii przedszkola I miejsca Lena Sap – Miejskie Przedszkole nr 32 oraz Karol Urbaniak – Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 35; II miejsca Gloria Świerat – Miejskie Przedszkole nr 32 oraz Zuzanna Kot – Miejskie Przedszkole nr 29; III miejsca Julia Sieradz Przedszkole Sióstr Nazaretanek; Emilia Suska – Artystyczne Przedszkole Olka Klepacza ,,Artystyczne Przedszkole Olka Klepacza ,,Klepaczówka”, wyróżnienia: Laura Zborowska – Artystyczne Przedszkole Olka Klepacza ,,Klepaczówka”, Laura Włodarczyk Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 35, Tymoteusz Pawlikowski Przedszkole Sióstr Nazaretanek , Alicja Zwolińska Miejskie Przedszkole nr 29. W kategorii szkoły: I miejsce Beniamin Grzywna – SP nr 21, II miejsce Bartłomiej Habrowski SP nr7, III miejsca Hanna Kępa SP nr8 oraz Antoni Bojarski SP nr 14, wyróżnienia: Lena Kowalska SP im. św. Jana de La Salle, Kamil Kołaczkowski SP nr 50, Mikołaj Tyras SP nr 8, Borys Borkowski SP nr 50. Głównym kryterium oceny zgłoszonych prac było samodzielne wykonanie i dokładna realizacja tematu konkursu. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, gratulujemy zdobytych nagród i życzymy wielu sukcesów w działalności artystycznej.