Konkurs “Jesienne Klimaty”.

W dniu 25 listopada w naszej szkole odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski “Jesienne Klimaty”. Gościliśmy na konkursie dzieci w wieku 5 i 6 lat. wysoki poziom przygotowania występujących oraz pomysłowe rekwizyty i nawiązujące do tematyki wierszy stroje sprawiły, że bardzo trudno było wyłonić zwycięzców.Po naradzie jury przyznało trzy równorzędne miejsca I, II i III oraz 6 wyróżnień. Lista laureatów:  I miejsce – Ida Zalewska (Miejskie Przedszkole nr 23), Oliwier Cieśla (Niepubliczne Artystyczne Przedszkole Olka Klepacza), Antoni Petrzyk (Miejskie przedszkole Integracyjne nr 43); II miejsce: Urszula Jastrząb (Przedszkole Niepubliczne “Niebiańskie nutki”), Bartosz Dziuk (Niepubliczne Artystyczne Przedszkole Olka Klepacza), Hanna Mielczarek (Miejskie Przedszkole nr 20); III miejsce Natalia Wąsek (Miejskie Przedszkole nr 16), Julian Kulig (Miejskie Przedszkole nr 20), Oliwier Nowak (Miejskie Przedszkole nr 31); wyróżnienia: Dmytko Kultasov (Przedszkole Niepubliczne “Niebiańskie nutki”), Hanna Kochanowska (Przedszkole Niepubliczne “Niebiańskie nutki”), Laura Kantor (Niepubliczne Artystyczne Przedszkole Olka Klepacza), Natalia Zawisza (Miejskie Przedszkole nr 23), Kochańczyk Kaja (Miejskie Przedszkole nr 20), Karolina Ziaja (Miejskie Przedszkolne Integracyjne nr 43).