Dzień Otwarty Szkoły/ Festyn

🎉📚🎈 Zapraszamy serdecznie na Festyn i Dzień Otwarty Szkoły! 🎈📚🎉

Czas na zabawę, śmiech i niezapomniane wspomnienia! Już niedługo, w dniu 11 maja, od godziny 11:00, otwieramy drzwi dla całej społeczności szkolnej oraz tych, którzy chcieliby nas poznać troszkę lepiej!

Co będzie na naszym festynie? Odpowiedź jest prosta – wszystko, co sprawia radość i rozrywkę! Od wesołych konkursów po pyszne jedzenie, aż po kolorowe stoiska z rękodziełem uczniów. Będzie też wiele atrakcji dla najmłodszych oraz konkursy z nagrodami dla wszystkich chętnych.

To będzie doskonała okazja, by spędzić czas razem, integrować się i cieszyć się wspólnymi chwilami. Przyjdźcie licznie i bawcie się świetnie!

Zapraszamy do udostępniania wydarzenia i zapraszania swoich znajomych. Im więcej nas, tym lepiej!

Do zobaczenia ! 🎉📚🎈

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „La Salle Zapraszamy na Festyn i Dzień Otwarty Szkoły! 11 maja 2024 godz. 11:00 Szkoła Podstawowa im. św. de La Salle Częstochowa, ul.Pułaskiego 71 w programie: loteria fantowa malowanie twarzy •zawody sportowe zjeżdżalnia •popcorn i wata cukrowa •grill i ciasta występ cheerleaderek corn Pop oraz wiele innych atrakcji”